Golf59 Tour už je za polovinou… ?>

Golf59 Tour už je za polovinou…

O víkendu 13. 1. – 15. 1. 2017 jsme se úspěšně přesunuli za polovinu základní části naší tour.

Golf jsme si tentokrát zahráli za hřišti Cog hill poblíž Chicaga, který má velice záludné greeny obklopené hlubokými bunkery. Jak uvidíte na výsledcích, jedná se o technicky velmi těžké hřiště. To dokládá i fakt, že pouze jediný hráč (Jiří Votroubek) pokořil hřiště a vylepšil svůj hendikep.

V kategorii A vyhrál právem Jiří Votroubek a zároveň si zlepšil hendikem z 11,4 na 11. S výsledkem 38 bodů získal již druhé vítězství na letošní túře. Druhé místo zůstává doma u Votroubků, kde se s 35 body umístil Martin Votroubek. Třetí místo, po dvou bramborových umístěních, patří Jiřímu Brusenbauchovi, který uhrál 32 bodů.

Již ve čtvrtek nasadil v kategorii B vysokou laťku Jiří Portlík a po zbytek víkendu se nikomu nepodařilo jeho výsledek překonat. A tak získal své první vítězství s 35 body. Druhé a třetí místo obsadili hráči se shodným počtem bodů (33 bodů). Avšak více štěstí měl Karel Kundera, který se lépe vypořádal s druhou devítkou a obsadil druhé místo . Na třetí pozici se umístil Ladislav Lána.

Výsledky turnaje, aktuální indoorové hendikepy a celkové pořadí v Golf59 Tour si prohlédnete na následujících tabulkách.

Za dva týdny se opět těšíme u další zajímavých golfových bojů na hřišti Kingsbarns.